O događaju

Pozivamo vas na još jedan Global Study događaj! Ako vas zanima da saznate koje studijske programe je potrebno studirati kako biste ostvarili uspešnu karijeru onda je ovaj događaj definitivno za vas! Prijavite se i dođite u atraktivan hotel Mama Shelter u centru Beograda i saznajte kako izgleda studirati uspešne programe na fakultetima Glion i Les Roches odakle najveće svetske kompanije regrutuju diplomace. Poslušajte iskustva uspešnog generalnog menadžera hotela i njegovog tima i saznajte sve o načinu upisa fakulteta koji će vam obezbediti dinamičnu i atraktivnu karijeru.

Uz sve to, učestvujte u zanimljivim radionicama i osvojite vredne nagrade kao što su movie night zavde osobe u hotelu Mama Shelter, branch za dve osobe i najinteresantije provedite jedan dan sa gm-om ovog neviđenog hotela i saznajte tajne za postizanje uspeha u karijeri! Očekujemo Vas!

Global Study je ekskluzivni zastupnik švajcarskih fakulteta Glion i Les Roches za zemlje Srbija, Crna Gora i Bosna i Hercegovina. Čast nam je da imamo priliku da zastupamo fakultete koji su se godinama pokazali kao idealan izbor za ambiciozne profesionalce koji svoje mesto vide u hospitality industriji, a kasnije i karijeru u svetski poznatim kompanijama. Glion fakultet je ocenjen kao jedan od tri najbolja izbora od strane poslodavaca.

Prijavite se na događaj “Studije za uspešnu karijeru” klikom na dugme ispod.

Agenda događaja

Pripremili smo vam izuzetno zanimljiv dan koji će svim učesnicima pomoći da budu na korak bliže studijama za uspešnu karijeru! Ugostiće nas Mama’s Shelter Hotel i njihov generalni direktor, Dejan Majić, a uz to ćete imati prilike da upoznate Gorana Yordanova i saznate više o studijskim programima fakulteta Glion i Les Roche u Švajcarskoj.
Otvaranje događaja

Prvih 25 minuta planiran je koktel dobrodošlice i okupljanje učesnika. Na samom početku događaja, učesnicima će se obraditi Ivana Vjetrović i Aleksandra Simić, u ime organizacionog tima konferencije. Ukratko će vam približiti čime se Global Study bavi i koji je cilj događaja koji upravo počinje.
Dejan Majić, generalni menadžer Mama Shelter

Prezentacija generalnog menadžera hotela Mama Shelter i njegovih kolega. Jedinstvena prilika da čujete, saznate korisne informacije, ali i da zavirite u hospitality svet i sagledate sve karakteristike istog iz potpuno drugog ugla.
Goran Yordanov, regionalni menadžer Glion & Les Roches

Goran će vam približiti fakultetske programe švajcarskih fakulteta Glion i Les Roches, partnera događaja. Idealno će se nadovezati na Dejanovu prezentaciju i dati vam korisne savete za naredne korake u karijeri.
Obilazak hotela

Sva zanimljiva mesta u hotelu, kao i određene radne procese, moći ćete da vidite na licu mesta na kratkoj turi obilaska hotela koju su za vas pripremili Dejan Majić i osoblje hotela.
Radionica za učesnike i dodela nagrada

Radionica za učesnike i proglašenje pobednika na kraju iste.

Nagrade:
1. mesto - Jedan dan sa generalnim direktorom hotela
2. mesto - Filmsko veče u hotelskoj sobi sa kokicama, naćosima i besplatnim pićem
3. mesto - Brunch u restoranu za dve osobe
Zatvaranje događaja uz koktel

Druženje na terasi hotela uz koktel i muziku. Dodatna prilika da sumirate utiske, upoznate nove ljude, razmenite kontakte i zakažete besplatne Global Study konsultacije za studije za uspešnu karijeru!

Prijavite se na događaj “Studije za uspešnu karijeru” klikom na dugme ispod.

Predavači

Imaćete prilike da čujete prezentaciju hotela u kome će se događaj održati od Dejana Majića, generalnog direktora. Ovo je jedistvena prilika da zavirite u hospitality svet i upoznate ga iz drugog ugla. Takođe, fenomenalni Goran Yordanov, sjajno će se nadovezati na temu i približiti vam programe prestižnih fakulteta u Švajcarskoj – Glion i Les Roches.

Dejan Majić

Generalni menadžer, Mama Shelter

Goran Yordanov

Regionalni menadžer, Glion & Les Roches

Prijavite se na događaj “Studije za uspešnu karijeru” klikom na dugme ispod.

Partneri događaja

Glion je prestižan internacionalni univerzitet sa kampusima u Švajcarskoj i Londonu. Poznat je po svojoj reputaciji kao jedan od dva najbolja fakulteta po oceni poslodavaca *QS Ranking i predstavlja nesvakidašnje akademsko iskustvo za svakog ko sebe vidi u oblastima business, hospitality, marketing, finance ili luxury management.

U toku 7 semestara studenti imaju prilike da odlaze čak dva puta na plaćenu praksu. Prakse su zagarantovane od fakulteta i nakon specijalizacije doprinose da se diplomci nađu na izuzetnim i atraktivnim pozicijama u svetski poznatim kompanijama. Fantastičnoj reputaciji ovog fakulteta doprinosi i činjenica da akreditaciju dobijaju od Naesec, akreditacionog tela koje akredituje Harvard, MIT i Yale.

Les Roches je sestrinski fakultet Glion Univerziteta i svoje kampuse ima u Švajcarskoj, Španiji i Kini. Sa reputacijom fakulteta koji kreira umove mladih i uspešnih preduzetnika, Les Roches je svakako izbor svih ambicioznih mladih ljudi koji žele da upišu osnovne, master ili MBA studije.

U toku 7 semestara studenti imaju prilike da odlaze čak dva puta na plaćenu praksu. Prakse su zagarantovane od fakulteta i nakon specijalizacije doprinose da se diplomci nađu na izuzetnim i atraktivnim pozicijama u svetski poznatim kompanijama. Fantastičnoj reputaciji ovog fakulteta doprinosi i činjenica da aakreditaciju dobijaju od Naesec, akreditacionog tela koje akredituje Harvard, MIT i Yale.

Zakaži konsultacije sa predstavnikom fakulteta

 Zanima te kako možeš da upišeš ova dva prestižna fakulteta, koje su prednosti studiranja, kako izgledaju kampusi i programi koji su ti dostupni i kako možeš ostvariti umanjenje školarine. Sve to saznaj u razgovoru jedan na jedan sa predstavnikom fakulteta. Klikni ispod i rezerviši svoj individualni termin za konsultacije!

Prijavi se

Učešće je besplatno.
Prijave su obavezne zbog ograničenog kapaciteta, jer se poštuju sve epidemiološke mere.

    Global Study je kompanija koju čini profesionalni tim edukativnih savetnika koji pomažu svima da se uspešno upišu na željeni akademski program u inostranstvu, bilo da je u pitanju srednja škola, pripremni program ili fakultet radi studiranja na osnovnim ili postdiplomskim studijama. Pored saradnje sa velikim brojem univerziteta, na jednu smo izuzetno ponosni.